Apartament duplex me qera tek Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Shtetit ne Tirane (TRR-115-4b)

ID TRR-115-4b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 260 m2
Dhoma 2
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament modern me qera prane Bulevardit Bajram Curri.
Pozicionohet ne dy katet e fundit te nje pallati te ri 7- katesh ,afer rruges kryesore.
Me nje siperfaqe prej 260 m2 ofron :
Ne katin pare perfshin sallon ndenje-ngrenie i pajisur me oxhak, kuzhine, tualet dhe korridor .
Kati i dyte konsiston ne 2 dhoma gjumi , 3 tualete,studio , ku dhoma matrimonial ka garderobe ne brendesi, ambjent ku do te gjeni  sauna, xhakuzi, lavanderi dhe depo vogel verash.
Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern, nuk mungon asgje si nga pajisjet  cilesore (Whirlpool) te kuzhines edhe nga cdo detaji tjeter ne kete shtepi.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistemi qendror inverter VRF.
Nuk mund te leme pa permendur edhe cilesite e ketij duplexi I cili ofron sistem alarmi, sistem kunder zjarrit,sistem kamerash 24 ore,dere dalje emergjente ne tarace.
Ne kete apartament do gjeni hapesira te bollshme dhe plot drite natyrale.
E orientuar nga jugu e lindja dhe ne saje te dritareve te medha, dhomat jane plot drite dielli gjate dites.
Bashke me apartamentit i perfshire ne cmim vjen edhe garazhi I mbyllur, I cili ka akses ne ashensor.
Avantazh tjeter i kesaj prone eshte vendndodhja, afer me qendren se Tiranes dhe e aksesueshme me te gjitha pikat kyce te qytetit.

Cmimi: 1700 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial.

Apartamenti n
Me Qira 513-4d 1800 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri, ngjitur me Parkun e Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane.

Banesa pozicionohe
Me Qira 814-16E 1800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallat
Me Qira 315-53m 1600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 320-2H 1800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te ...