Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane (TRR-215-33m)

ID TRR-215-33m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane .
Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje pallati te ri . Hapesira e brendshme eshte e organizuar ne kte menyre : ne hyrje ka nje korridor qe te drejton ne sallon te madh openspace i cili ka zone ndenje ,zone ngrenje dhe studio .
Kuzhina eshte e vecuar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme .
Ka dy dhoma gjumi,nje matrimoniale dhe dhoma tjeter me dalje ne verande,dy tualete .
Salloni eshte i ndricuar nga vetrata te medha xhami qe kane dalje ne ballkon me pamje nga mali i Dajtit.
I tere apartamenti eshte i rrethuar nga verande qe sheh nga veri-perendimi , duke ofruar nje pamje te mrekullueshme.
Sistem ngrohje/ftohje qendrore.
Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me qendrore te zones se Bllokut , dhe ka cilesi shume te larte ndertimi .
Me akses direkt ne rrugen Ibrahim Rugova ,rruga Deshmoret e 4 Shkurtit , rruga Ismail Qemali , bulevardin kryesor .
Apartamenti mund te ofrohet edhe per zyra . 
Perfshihet vend parkimi .


Cmimi 1300 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1200 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane .

Shtepia ndodhe
Me Qira 1117-37i 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Janos Hunyadi , mbrapa Fakultetit Juridik ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern.
Me Qira 1020-1a 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1200 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...