Apartament me qira prane Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane

ID TRR-1221-9N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 460
Kati 8
Sipërfaqe m2 87
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ish Fusha e Aviacionit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 87 m2 dhe hapesire te brendshme prej 76.50 m2 te organizuar ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje dhome tharje dhe nje ballkon te vogel.
Ofrohet i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje banim komod, salloni eshte i shtruar me parket dhe ka dalje ne ballkon, kuzhina i ka te gjitha pajisjet elektroshtepiake, dhomat jane te arreduara kendshem dhe jane te shtruara me parket, tualeti ka dush te mbyllur, eshte edhe nje dhome e vogel per larje dhe tharje te rrobave si edhe ballkoni i vogel qe tregon nje pamje te bukur te maleve dhe shtepijave rrotull.
Cdo dhome ka te instaluar kondiconer per ngrohje dhe ftohje te ambientit shtepiak.
Orientohet nga jug perendimi.
Ka dalje ne rrugenn Dritan Hoxha dhe ndodhet prane Zonjes se Keshillit te Mire.

Cmimi: 460 euro/muaj (tatime te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te
Me Qira 220-34V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-48b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 820-16D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri
Me Qira 816-45L 350 €

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh shume ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pall
Me Qira 815-43b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 1218-1L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 913-13 350 €

Apartament 2+1 me qera perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te
Me Qira 319-49S 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ...