Apartament modern 2+1 me qira ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-921-9A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 10
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Apartament me qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire administruar, i cili ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per banim.
Ka nje sallon se bashku me nje kuzhine dhe ambient ngrenieje, 2  dhoma gjumi , nje banjo, korridor dhe nje ballkon te gjitha te perfshire ne nje hapesire prej 90m2.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me mobilje te reja, dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesore, kuzhina eshte e kompletuar e gjitha me te gjitha pajisjet e nevojshme per gatim, njera nga dhomat e gjumit ka krevat tek ndersa tjetra ka krevat dopio, banjoja ka dritare, ballkoni eshte i mbuluar me tende dhe ofron nje pamje te hapur te maleve dhe liqenit.
Ka nje orientim lindje-perendim duke mundesuar ndricim te bollshem.
Ne cmim perfshihet po ashtu edhe nje post parkimi i cili mbyllet me pult.

Cmimi: 500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1220-6D 400 €

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zo
Me Qira 913-3 600 €

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks t
Me Qira 416-22b 600 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 918-23L 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qera ne rrugen Selita e vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 318-54d 400 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 419-9S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selites, ne rrugen Daniel Ndreka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e par
Me Qira 419-24S 400 €

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e I
Me Qira 114-39 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nje ...