Apartament modern 2+1 me qira tek Kompleksi Tirana Golden Park, ne Tirane

ID TRR-224-30Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 6
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bedri Karapici

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 95m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet.
Kuzhina ka akses ne ballkon, gjithashtu dhe dhoma e gjumit ka akses ne ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug  duke mundesuar ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale.
Mobilimi i apartamentit eshte realizuar me markat me te mira ne treg dhe me kursim energjie A+++.
Vetratat triplex mundesojne izolim akustik te ambientit.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar me nje stil modern, dhe te pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje kompleksi pallatesh qe ofrojne administrim, gjelberim dhe mjaft facilitete.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga e Kavajes, autostrada Tirana-Elbasan, zona e Astirit etj.
Mundesi parkimi me kosto extra .

Cmimi: 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje
Me Qira 513-32 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 615-3d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4
Me Qira 722-24Z 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 618-32L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane .

Apartamenti pozicionoh
Me Qira 424-17C 600 €

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane . Apartamenti pozicionohet ne katin e 5te ...

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndo
Me Qira 318-48d 550 €

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash,
Me Qira 214-15j 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete ...

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane.
Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te
Me Qira 315-23m 600 €

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te ...