Apartament papafingo 3+1 me qera ne nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Lunder, Tirane (TRR-719-35a)

ID TRR-719-35a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Secret Garden Residence

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenca eshte e perbere nga vila dhe apartamente.

Apartamenti ne fjale eshte rreth 200 m2 i pozicionuar  ne katin e trete te nje  prej  ndertesave te kompleksit.

Ofron sallon te madh bashkangjitur me kuzhinen , totalisht te mobiluar, te pajisur me oxhak.

3 dhoma gjumi ku 2 prej tyre jane te pajisura me dhome garderobe, 2 tualete dhe njeparabanjo per lavanderine, 4 ballkone me pamje te bukur perpara.

E shtruar e gjitha me parket cilesor druri, ngrohja dhe ftohja me sistem qendror, cdo mobilje ne shtepi eshte cilesore dhe e perzgjedhur me kujdes.

Rezidenca ofron administrim te mire dhe siguri.

Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

 

Cmimi 1600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1015-56K 1500 €

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit.
Pozicionohet ne
Me Qira 1116-42a 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit. Pozicionohet ne katin e 10 te nje ...

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.
Apartame
Me Qira 1013-57 1500 € €

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apartamenti perfshin katin ...

Apartament modern me qera ne nje residence  me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.

Ap
Me Qira 515-30a 1500 €

Apartament modern me qera ne nje residence  me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka formen ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 1119-12L 1500 €

Apartament 3+1 me qera prane Parkut te Madh ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, pran
Me Qira 415-11m 1500 €

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane. E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, prane me Parkun ...