Garsoniere per qira prane rruges Perlat Rexhepi ne Tirane

ID TRR-524-61X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 1
Sipërfaqe m2 32
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Garsoniere per qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.  

Garsonieria pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor.  

Ofron nje siperfaqe prej 32 m2 dhe organizohet ne dy ambiente, nje ballkon dhe nje tualet.  

Eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar.  

Sapo jane investuar te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi. 

Ambienti eshte i pershtatshem dhe per zyre.  

Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane.  

Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson dhe ne qendren e Tiranes.   

 

Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me as
Me Qira 121-19V 240 €

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 250 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 421-43V 285 €

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane
Hyrja ndodhet ne katin e dyte &nbsp
Me Qira 222-41N 340 €

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane Hyrja ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ...

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Me Qira 823-43Z 240 €

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne Tirane, ...

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 419-10T 230 €

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te ...