Prona në Sarande

Vile per shitje ne qytetin e Sarandes , prane  portit te jahteve.
Me siperfaqe totale prej&nbs
Në Shitje SRS-620-1a 375.000 €

Vile per shitje ne qytetin e Sarandes , prane  portit te jahteve. Me siperfaqe totale prej 250 m2 ndertim dhe truall prej 322 m2. Ndahet ne 2 kate dhe ofron 2 sallone te medhaja, 2 kuzhina, 1 dhome ndenje, 1 dhome biblioteke, 4 dhoma gjumi, 3 ...

Hotel me 4 katesh me qira ne Sarande.
I investuar kohet e fundit dhe me kushte shume moderne, me pa
Me Qira SRR-520-1a 3600 €

Hotel me 4 katesh me qira ne Sarande. I investuar kohet e fundit dhe me kushte shume moderne, me pamje nga deti, vetem 5 min larg nga plazhi dhe 1.4 km nga qendra e qytetit. Siperfaqe ndertimi prej rreth 1300 m2 dhe siperfaqe perreth prej rreth 1200 ...

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Në Shitje SRS-317-1L 45.000 €

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri  prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 62.86m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, koridor ...

Vile moderne per shitje ne Sarande, pjese e nje kompleksi banimi shume modern dhe te mirendertuar.
Në Shitje SRS-216-1a 185.000 €

Vile moderne per shitje ne Sarande, pjese e nje kompleksi banimi shume modern dhe te mirendertuar. Kompleksi ka nje arkitekture te bukur ku te gjitha apartamentet dhe vilat jane me pamje nga deti, me hapesira te perbashketa te gjelberta, me pishine te ...

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes, ndodhet prane kampit te Punetoreve ne rrugen e quatur r
Në Shitje SRS-116-1a 800 /m2 €

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes, ndodhet prane kampit te Punetoreve ne rrugen e quatur rruga e Butrintit.   Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe me pamje te bukur nga deti. Pallati eshte i mirendertuar dhe vetem 70 m ...

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.
Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290
Në Shitje SRS-114-1 32.000 €

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande. Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2. Pozicionohet 200m ne vije ajrore nga bregu i detit. Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile apo cka ju deshironi. Zona eshte studiuar dhe ...

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.
Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit,
Në Shitje SRS-1113-1 39.000 €

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande. Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, ne nje zone mjaft te bukur dhe te frekuentuar te Sarandes. Ne kete gji eshte investuar ne menyre cilesore, duke ofruar plazhin e bukur te ...

Truall per shitje ne Sarande.
Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butr
Në Shitje 30.000 € €

Truall per shitje ne Sarande. Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butrint dhe vetem 3 km nga qyteti i Sarandes. E pozicionuar ne kodrine me pamje shume te bukur nga qyteti dhe nga deti. Toka gezon letra te rregullta ...

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande.
Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe luksin e kërk
Në Shitje SRS-613-1 110.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande. Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe luksin e kërkuar per pushimet tuaja! Apartamenti ndodhet ne katin e V-te dhe te fundit te nje ndertimi te ri. Banesa ka nje siperfaqe prej 144 m2, te organizuar ne ...

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2.

Detajet:

Sip
Në Shitje SRS-1006 150.000€ €

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2. Detajet: Siperfaqja: 150m2 1 tualet Tavanet 5 metra te larte, keshtu qe dyqani/lokali mund te ndahet ne 2 kate Objekti ndodhet ne buze te rruges tek rruga e ...