Prona në Sarande

Vile per shitje ne qytetin e Sarandes , prane  portit te jahteve.
Me siperfaqe totale prej&nbs
Në Shitje SRS-620-1a 375.000 €

Vile per shitje ne qytetin e Sarandes , prane  portit te jahteve. Me siperfaqe totale prej 250 m2 ndertim dhe truall prej 322 m2. Ndahet ne 2 kate dhe ...

Hotel me 4 katesh me qira ne Sarande.
I investuar kohet e fundit dhe me kushte shume moderne, me pa
Me Qira SRR-520-1a 3600 €

Hotel me 4 katesh me qira ne Sarande. I investuar kohet e fundit dhe me kushte shume moderne, me pamje nga deti, vetem 5 min larg nga plazhi dhe 1.4 km nga qendra ...

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Në Shitje SRS-317-1L 45.000 €

Apartament per shitje prane rruges Skenderbeu ne Sarande. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri  prane rruges kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej ...

Vile moderne per shitje ne Sarande, pjese e nje kompleksi banimi shume modern dhe te mirendertuar.
Në Shitje SRS-216-1a 185.000 €

Vile moderne per shitje ne Sarande, pjese e nje kompleksi banimi shume modern dhe te mirendertuar. Kompleksi ka nje arkitekture te bukur ku te gjitha apartamentet ...

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes, ndodhet prane kampit te Punetoreve ne rrugen e quatur r
Në Shitje SRS-116-1a 800 /m2 €

Apartament per shitje ne qytetin e Sarandes, ndodhet prane kampit te Punetoreve ne rrugen e quatur rruga e Butrintit.   Pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2
Në Shitje SRS-114-1 32.000 €

Truall ne shitje ne Kanalin e Cukes, Sarande.Toka ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 290 m2.Pozicionohet 200m ne vije ajrore nga bregu i detit.Eshte e ...

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, n
Në Shitje SRS-1113-1 39.000 €

Apartamente ne shitje prane Portit, ne Sarande.Objekti prej 9-kate shtrihet rreth 70 m larg detit, ne nje zone mjaft te bukur dhe te frekuentuar te Sarandes.Ne kete ...

Truall per shitje ne Sarande.
Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butr
Në Shitje 30.000 € €

Truall per shitje ne Sarande. Toka  pozicionohet vetem 80 m larg rruges nacionale Sarande-Butrint dhe vetem 3 km nga qyteti i Sarandes. E pozicionuar ne ...

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande.
Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe luksin e kërk
Në Shitje SRS-613-1 110.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne Sarande. Ne kete apartament do te gjeni qetesine dhe luksin e kërkuar per pushimet tuaja! Apartamenti ndodhet ne katin e V-te dhe ...

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2.

Detajet:

Sip
Në Shitje SRS-1006 150.000€ €

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2. Detajet: Siperfaqja: 150m2 1 tualet Tavanet 5 metra te larte, keshtu qe ...