Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maj ne Tirane , (TRS-1016-35D) Cmimi:59.000 euro

Apartament  2+1 per shitje afer  qendres  Concord  ne  Tirane. Apartamenti  ndohet ne katin e 5 te nje pallati te ri, afer rruges kryesore.  K...

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-1016-34K) Cmimi:170.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri pa ashensor shume prane Kompleksit Halili. Ka nje hapesire prej 170 m2 te shperndare dhome ndenje te madhe bashkang...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRS-1016-33L) Cmimi:140.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ofron 104 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon te dhe...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1016-32K) Cmimi:201.300 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me 2 ashensor shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire banimi prej 122 m2 te shperndare ne dhome ndenje b...

Dyqan me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1016-31K) Cmimi:400 euro

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 50 m2 te shperndare ne sallon te madh dhe nje tualet, gjithashtu ka dhe nje verand...

Dyqan per shitje prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRS-1016-30K) Cmimi:42.000 euro

Dyqan per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetare. Ka nje hapesire prej 21 m2 te shperndare ne hapesire te madhe dhe tualet. Kjo prone eshte e...

Apartament tripleks me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-1016-29L) Cmimi:2500 Euro

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 dhe te fundit te nderteses me hyrje individuale me ashensor. Banesa ka siperfaqe totale prej 510m2 ku perfshihen: hapesirea e brendshme &nb...

Apartament 2+1 me qera afer Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1016-28L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 86 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor,...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1016-27L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Banesa ofron 105 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon te dhe dy...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1016-26K) Cmimi:1000 euro

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges kryesore. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne 4 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor. Kjo pr...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1016-25d) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje vile ka teshe pa ashensor ne nje nga zonat me qeta te qytetit. Ka nje hapesire banimi prej 150 m2 te shperndare ne dhome ndenje te ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRS-1016-24L) Cmimi:111.600 Euro

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ri. Banesa ka sipefaqe totale prej 124m2 dhe eshte e organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, 2 tu...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane , (TRR-114-27b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Poz...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-615-31m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Lulishtes tek Komuna e Parisit ne Tiran...

Cmimi:350 Euro

Dyqan per shitje prane bulevardit Zhan D'Ark ne Tirane (TRS-414-52b)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Dyqani ndodhet buze...

Cmimi:58.000 Euro

Zyre me qera ne qender te Tiranes (TRR-114-28b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apart...

Cmimi:500 Euro

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane , (TRR-114-30b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Kjo vile ndo...

Cmimi:1500 Euro