Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartment per shitje ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRS-1216-28L) Cmimi:54.600 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Me nje siperfaqe prej 67m2 ndahet ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 1 dhome gjumi, ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1216-27L) Cmimi:62.900 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri. Me nje siperfaqe prej 74m2 ndahet ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. ...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-1216-26L) Cmimi:87.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar prane rruges kryesore. Siperfaqja prej 115m2 ofron:  sallon bashk me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, t...

Apartament 3+1 per shitje afer Liqenit te Thate ne Tirane, (TRS-1216-24d) Cmimi:200.000 euro

Aparatment per shitje ne rrugen  Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 118 m2 dhe ballkon 130 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhi...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Italiane ne Tirane (TRS-1216-20K) Cmimi:223.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensore shume prane Radio Televizionit Shqipetar. Ka nje hapesire prej 124 m2 te shperndare ne dhome ...

Apartament 2+1 ne kompleksin Panorama afer rruges Asim Vokshi ne Tirane, (TRS-1216-14d) Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer shkolles Harrry Fultz  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12, me nje siperfaqe prej 120 m. Siperfaqja eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, dy tualete dhe nje dep...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-1216-12d) Cmimi:62.000 euro

Apartament 2+1 per shitje tek pallatet Hawai ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare me nje siperfaqe prej 79 m2. Siperfaqja eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet...

Apartament 2+1 per shitje prane kompleksit Kristal ne Tirane , (TRS-1216-10a) Cmimi:115.000 Euro

Apartament per shitje shume prane me kompleksin Kristal ne Tirane, ne rrugen Shkelqim Fusha. Ndodhet ne vijen e pare te Unazes se Madhe dhe pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 138 m2 e cil...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes, Tirane (TRS-1216-7d) Cmimi:75.000 euro

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes shume afer me qendren e Tiranes. Apartmenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 54 m2, te organizuar ne tre hapesira boshe qe mund te perdoren edhe si bi...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1216-4L) Cmimi:67.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 66m2 dhe eshte e ndare ne sallon se bashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor , tualet dhe ballkon. Apa...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-218-51d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:800 Euro

Dyqan me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-218-52d)
Tirane,Albania

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Dyqani ...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se ATSH-se ne Tirane (TRR-218-53L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane (TRR-218-54R)
Tirane,Albania

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Vila ndodhet ne afe...

Cmimi:1300 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRS-218-55L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozic...

Cmimi:60.000 Euro