Ambiente me qira prane rreth rrotullimit te Doganes ne Tirane

ID TRR-820-27D
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Sipërfaqe m2 300-400 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 29 Nentori

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 m2.
Ndodhen ne katin e pare buze rruges kryesore duke ofruar mundesi te mire reklamimi.
Organizohen perkatesosht ne 3 ambiente te ndare, dyqan dhe magazine.
Mund te perdoren per aktivitete te ndryshme dyqane, magazine, biznese te ndryshme.
Zona eshte ne hyrje te Tiranes dhe ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres.

Cmimi 1400 Euro/muaj dhe 1600 Euro/muaj pa taksa

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Me Qira 816-33b 1500 €

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje n
Me Qira 120-33S 1500 €

Ambient per restorant me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 3 ...

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kr
Me Qira 1221-10N 1500 €

Dyqan me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje ndertese 2 katshe ne rruge kryesore. Ambienti ...

Dyqani ndodhet ne hyrje te rruges se Myslym Shyrit ne Tirane.
Hapesira eshte ne katin e 2-te te nje
Me Qira 617-29K 1500 €

Dyqani ndodhet ne hyrje te rruges se Myslym Shyrit ne Tirane. Hapesira eshte ne katin e 2-te te nje godine te re dhe ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje palla
Me Qira 1218-24L 1500 €

Dyqan me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin gjysem bodrum te nje pallati te ri shume ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje nd
Me Qira 1221-26N 1500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese 1-katshe, e ...

Dyqan me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe, me siperfaqe 70m2.
Me Qira 514-22j 1500 €

Dyqan me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe, me siperfaqe 70m2. Ambjenti eshte i ...