Apartament 1+1 per qera prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-822-21G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370
Kati 3
Sipërfaqe m2 115.50m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Grigor Heba

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Grigor Heba, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqje totale prej 115m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje dhome lavanderie, nje tualet dhe nje ballkon.
Hyrja ofrohet e mobiluar me nje stil bashkekohor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe me nje hapesire te bollshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne sallon.
Apartamenti poziocionohet nga jugu.
Pallati pozicionohet ne nje zone shume te mire dhe ka akses direkt ne Kompleksin e stadiumin Dinamo, Liqenin artificial, Komunen e Parisit etj

Cmimi 370 Euro/ Muaj 


 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 217-7F 350 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 118-50L 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 515-3b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 619-41S 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-8S 260 €

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Apartamenti ndhodhet ne kati
Me Qira 217-24d 500 €

Apartament 1+1  me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndhodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane.

Ndodh
Me Qira 818-37E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Selvise, prane shkolles "Siri Kodra" ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko, shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne
Me Qira 1118-59E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko, shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ...