Apartament 3+1 per zyra me qera prane Librit Universitar ne Tirane (TRR-1214-26r)

ID TRR-1214-26r
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 148.5 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament modern  per zyra me qera  ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet  ne katin  e dyte te nje ndertese te re, mbushur plot me zyra te ndryshme te huaja dhe shqiptare, buze rruges  kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 166 m2 ku 148.5 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 17.5 m2 siperfaqe e perbashket.
Siperfaqja e brendshme shperndahet ne : sallon te madh, 4 dhoma per zyra, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.
Brenda ambjentit do te gjeni sistem qendror chiller te ngrohjes dhe ftohjes, pllaka te  nje cilesie te larte, dritare dopio xham te pajisura me grila etj
Dritaret dhe ballkonet  kane pamje nga rruga kryesore te orientuara nga lindja-perendimi ne te cilen ju mund te reklamoni zyren apo biznesin tuaj.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, fondacione, shoqata, klinike etj
Pallati ju ofron siguri te larte me roje dhe kamera 24-h, administrim dhe ashensore.
Zona eshte shume e preferuar nga te huajt dhe vendasit  dhe nje nder me te kerkuarat ne Tirane, eshte e aksesueshme  edhe ne kembe dhe pallati ndodhet prane shume pikave kyce sic jane: zona e Bllokut, Liqeni Artificial, qendra e Tiranes etjCmimi : 1100 Euro ne muaj I diskutueshem.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes.
Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 217-41d 1000 €

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes. Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5-kateshe,
Me Qira 417-31L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5-kateshe, buze rruge ...

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zona ne te cilen ndodhet dhe ambjenti eshte shume fa
Me Qira 414-23b 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet dhe ambjenti eshte shume favorite pasi ndodhet ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 419-76T 1200 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ka ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe e
Me Qira 613-33 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe eshte i ndertuar ...