Dyqan me qira prane Qendres se Tiranes

ID TRR-720-26V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 90 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ded Gjo Luli

Dyqan me qira tek Piazza Italia ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges.

Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne nje ambjent te hapur, nje ambient I vogel duplex dhe nje banjo.

Ambjenti eshte mjaft I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si farmaci, bar kafe, zyra etj.

Pjesa ballore e dyqanit eshte me vetrate xhami qe ofron mundesi te mire reklamimi te biznesit.

Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te famshme te qytetit dhe mjaft e populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Ded Gjo Luli, rrugen e Durresit dhe disa metra larg sheshit Skenderbeu.

 

Cmimi: 1200 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...