Ambient tregtare me qira prane Bulevardit Zhan Dark ne Tirane

ID TRR-921-8V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 220
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan Dark

Bar-restorant me qira prane Ures se Tabakeve ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri. 
Organizohet ne ambient restoranti, kuzhine, dy tualete dhe zyre, me nje siperfaqe prej 220 m2.
Ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil tradicional dhe mjaft komod, kuzhina eshte e pajisur me materiale mjaft cilesore te markave me te famshme.
Sistem kondicionimi dhe aspirimit ben te mundur ngrohjen, ftohjen dhe filtrimin e ajrit ne ambient. 
Restoranti ka mbi 10 vite ne pune dhe me nje klientele te rregullt. 
Ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te njohur.
Ka akses te lehte ne rrugen Fadil Rada dhe rrugen Tefta Tashko Koco.

Cmimi: 2500 Euro/Muaj (tatim i perfshire)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën