Ambient zyre me qera tek Kompleksi Dinamo ne Tirane

ID TRR-1122-57G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 4
Sipërfaqe m2 78 m2
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Anton Ashta

Zyre me qera ne rrugen Anton Ashta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri.
Ofron nje siperfaqe prej 78 m2 te ndare ne dy ambiente, nje tualet dhe nje ballkon.
Jepet per qera i pamobiluar dhe ofron punime te brendshme shume te mira.
Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket ten je cilesie shume te mire.

Mund te perdoret per zyra te ndryshme dhe per banim.
Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajte dhe vendasit.
Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, kopshtin Zoologjik, sheshin Wilson etj.

Cmimi 550 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare.
Z
Me Qira 1019-45S 450 €

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare. Zyra ka nje ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane.
Ambienti eshte i
Me Qira 124-41Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te
Me Qira 1217-47L 450 €

Zyre me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Zyre me qira shume prane qendres se Tiranes ne rrugen Qemal Stafa.

Ambienti pozicionohet ne katin
Me Qira 524-58C 500 €

Zyre me qira shume prane qendres se Tiranes ne rrugen Qemal Stafa. Ambienti pozicionohet ne katin e pare banim te ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi.

Siperfaqja e zyres eshte 53  m2
Me Qira 418-30d 583 €

Zyra ndodhet ne katin e nente te nje ndertese te re biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 53  m2 e ndare ne 2 ...