Ambient zyre me qira ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRR-523-58A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 4
Sipërfaqe m2 113.6
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i Pare

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4rt te nje ndertese biznesi me ashensor dhe administrim mjaft te mire.
Me nje siperfaqe prej 113.6m2 zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 ambient open space, pozicion per recepsion, dy tualete dhe nje ballkon. 
Orientohet nga Bulevardi gje qe e ben akoma me te preferuar per bizneset per mundesine e reklamimit qe ofron.
Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si: klinike dentare, zyra, sherbime etj. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.
Ka akses direkt ne Bulevardin e Ri, lidhet lehte me rrugen Asim Vokshi, rrugen Reshit Petrela dhe qendren e Tiranes.

Cmimi: 1200 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashenso
Me Qira 1020-28V 1300 €

Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pal
Me Qira 723-20X 1300 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pallati te ri me ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1015-31a 1100 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...