Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1120-50V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 120 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali, Bllok

Ambient zyre me qira prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne 1 ambient te madh open space, kuzhine dhe dhome ngrenie, tualet, korridor dhe 2 ballkone te bollshem.

Zyra eshte e shtruar me parket dhe muret e veshur me dru dhe punime mjaft cilesore.

Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si call center, zyra te ndryshme fondacionesh dhe biznesesh etj.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendor chiller.

Vetratat e xhamit bejne te mundur te kete ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites si dhe ofron mundesi reklamimi te biznesit.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te kerkuara sic eshte zona e Bllokut.

Ofron mundesi parkimi ne katet e nendheshme, administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Ismail Qemali, rrugen Ibrahim Rugova dhe shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

 

Cmimi: 900 Euro/ Muaj ( Tatimi jo i perfshire ne cmim )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 815-32m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1019-57S 800 €

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1020-36D 1000 €

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 221-2V 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit.

Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nj
Me Qira 914-11b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit. Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze r
Me Qira 120-52T 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze rruges ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallat
Me Qira 421-42V 1000 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Ka nje ...