Ambient zyre me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane

ID TRR-722-14G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 58.3 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Asim Vokshi

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe prej 58.3 m2 te organizuar ne dy ambiente pune dhe nje tualet.
Zyra eshte e sapo rinovuar dhe e shtruar e gjitha me nje parket te nje cilesie te mire.
Eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetevesh si: avokati, qender kursesh, noteri, fondacion etj.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu i I, rrugen Mine Peza dhe qendren e Tiranes.

Cmimi: 400 Euro /Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te tota
Me Qira 1014-16b 500 €

Apartament per prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te totalisht te ...

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Me Qira 419-30S 300 €

Ofrohet apartament 2+1 per zyre me qera prane rruges se Kavajes, ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 919-13S 350 €

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne kat
Me Qira 718-50E 450 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 717-47d 350 €

Zyre me qera prane Vesa Center ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te v
Me Qira 514-36j 350 €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rru
Me Qira 418-38L 350 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge kryesore. Me ...