Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-524-8Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 3
Sipërfaqe m2 115
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Ambient zyre me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku shume prane Kishes Katolike ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri me 2 ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 115m2 organizohet ne 3 ambiente pune, nje ballkon, 2 tualet, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me konidicioner te vendosur ne cdo ambient.
Orientimi eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekture, zyre programimi, klinika etj.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore te mireadministruar dhe te pajisur me dy ashensor.
Zona lidhet shpejt me rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri, zonen e Qendres, zonen e 21 Dhjetorit.

Cmimi 900 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te
Me Qira 420-2D 800 €

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje ...

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje p
Me Qira 719-4L 1000 €

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 820-21D 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 922-54G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 1023-26X 850 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Osmet ne Tirane. 
Zyra pzoicionohet ne katin e trete te nje vil
Me Qira 124-34X 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Osmet ne Tirane.  Zyra pzoicionohet ne katin e trete te nje vile tre kateshe buze ...

Ambient me qira shume prane kyqezimit te rruges Vaso Pasha me rrugen Nikolla Tupe, ne zonen e Blloku
Me Qira 1023-37Z 1000 €

Ambient me qira shume prane kyqezimit te rruges Vaso Pasha me rrugen Nikolla Tupe, ne zonen e Bllokut ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te
Me Qira 1122-62G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri. Ofron nje ...