Ambient zyre me qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1122-9Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 8
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Ambient biznesi me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 102 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, dy tualete dhe nje korridor lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Gjithashtu zyra ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.
Ambienti eshte i shtruar me parket dhe eshte i pajisur me ambient gatimi.
Jepet me qira bosh per zyra.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, zonen e Myslym Shyrit, qendren e Tiranes etj.


Cmimi: 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 222-31N 450 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te  te nje ...

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor
Me Qira 1220-13V 600 €

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre  me qira ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e III-te te n
Me Qira 713-30 550 €

Zyre  me qira ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te
Me Qira 1022-38Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor ne ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume p
Me Qira 418-51L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...