Ambient zyre me qira tek Stadiumi Dinamo ne Tirane

ID TRR-324-18Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Ambient zyre me qira ne rrugen Gjik Kuqali, ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 140m2 eshte e organizuar ne nje ambient open space se bashku me ambient kuzhine, 3 ambiente me te vogla,  2 tualete dhe 2 ballkone, dhe nje depo.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me 4 kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Te dy tualetet jane te pozicionuar ne korridor.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekure, klinike dentare, zyre programimi etj
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona ofron akses te shpejt me rrugen e Kosovareve, sheshin Willson, zonen e Komunes se Parisit.

Cmimi 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne
Me Qira 223-48Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane.

Pozicionohe
Me Qira 815-56m 1100 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti prane Kullave Binjake ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne kat
Me Qira 514-52j 960 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te pallatit, ne katin perdhe. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pall
Me Qira 419-31L 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, prane ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 1121-8N 950 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...