Ambjent per zyra me qera afer shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-215-2a)

ID
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 173 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe shume te mirembajtur.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 173 m2 dhe eshte e ndare ne nje korridor dhe pjesa tjeter eshte si pjese e pandare.

Ka funksionuar si Call Center por eshte ideale edhe per biznese te tjera duke qene nje vend shume i preferuar dhe qendror. 

Ka 3 fasada prej xhami me pamje nga rruga kryesore duke pasur edhe mundesi shume te mira reklamimi.

Ambjenti i brendshem eshte komplet i rinovuar mund te permendim sistemin qendror ngrohje dhe ftohje , recepsion, e shtruar me parket laminat, mure dhe tavane te rinovuara sefundmi, ndarje te vogla me xham.

Ambjenti ka dhe 2 tualete.

Mundesi parkimi ne ambjentet e jashtme.Cmimi 1300 €/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rru
Me Qira 515-8m 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Zona ne te cilen ndodhet dhe ambjenti eshte shume fa
Me Qira 414-23b 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet dhe ambjenti eshte shume favorite pasi ndodhet ...

Apartament modern per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet 
Me Qira 1214-26r 1200 €

Apartament modern per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 320-9H 1400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ...