Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-515-7b)

ID TRR-515-7b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 960 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 128 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Apartament per zyra me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore.

Ambjenti ka siperfaqe te brendshme prej 118 m2 te ndare ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Jepet bosh dhe te gjitha punimet qe deshironi te beni do jene perfshire ne shpenzimet e pronarit.

I gjithe ambjenti eshte i shtruar me parket.

Dhomat kane drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe ballkonet kane mundesi nga jug-perendimi.

Gjithashtu keni mundesi reklamimi te aktivitetit tuaj sepse njeri nga ballkonet ka pamje nga rruga kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, avokati, noteri, ekonomist, klinike te ndryshme, kompani, fondacion etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Shume e preferuar nga banoret vendas por edhe nga te huajt.

Pallati ka akses ne disa rruge te Bllokut dhe ndodhet ne nje nga pikat kyce, prane Liqenit Artificial dhe qendres se Tiranes.

Cmimi 960 Euro / muaj me taksa te perfshira

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 315-18b 1000 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 616-6K 1100 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 617-19d 900 €

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 1219-36T 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...