Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane , (TRR-1016-37D)

ID TRR-1016-37D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes, prane qendres se Tiranes

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne krah te kishes katolike

Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2, te shperndara ne dy dhoma gjumi, dhome ndjenje,  kuzhine,  ballkon, korridor dhe banjo.

Apartamenti  jepet  totalisht I  mobiluar ,me nje stil bashkekohore. 

 Njera dhome e gjumit eshte me krevat dopio dhe me ballkon, ndersa tjetra eshte me nje krevat tek, qe mund te shtohet edhe nje ne varesi te kerkesave, dhe jane te shtruara me parket

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, dhe pjesa e gatimit eshte e ndare nga zona e ndenjes.

Ka  mundesi parkimi ne oborrin e pallatit pallatit. 

Ofrohet ne cmim pastruese tre here ne jave dhe mirembajtja e shkalleve.

 

Cmimi  400 euro/ muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te n
Me Qira 214-47b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile  2 ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje p
Me Qira 1017-34d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues per
Me Qira 615-54b 320 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 414-57L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kate
Me Qira 816-44b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, prane ...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te
Me Qira 314-56L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 915-12T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Don Bosko. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat
Me Qira 114-51b 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne qender ...