Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-515-43m)

ID TRR-515-43m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me siperfaqe 170 m2 ofron : korridor ne hyrje, sallon, ambjent per kuzhinen i vecuar, 2 dhoma, 2 tualete 4 ballkone.

Apartamenti ndricohet gjate dites me drite natyrale ne saje te vetratave te medha xhami.

Ballkonet kane orientim nga lindja-jugu-perendimi.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar.

Ngrohja/ ftohja me sistem qendror Chiller, ngrohje edhe ne tualete.

Ambjenti eshte i pajisur me oxhak, tualetet e kompletuar me hidrosanitare cilesore.

Pallati eshte i sapo perfunduar, me cilesi te larte ndertimi dhe ofron administrim dhe siguri.

Pallati lokalizohet ne nje zone te qete e te preferuar te qytetit prane qendres dhe te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron akses ne rrugen Qemal Stafa, rrugen Hoxha Tahsim, zonen e Pazarit te ri , 9-kateshet , qendren etj.

 


Cmimi 700 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 - te nje
Me Qira 1117-4L 600 €

Apartament per zyre me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 820-7D 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1217-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te
Me Qira 219-22T 750 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te pallati te ri te sapo perfunduar ...

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me siperfaqe 130 m2, vila k
Me Qira 213-31 800 €

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, vila konsiston ne 5 dhoma ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 1219-52L 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...