Apartament 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-1213-56)

ID TRR-1213-56
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, shume prane pikave kyce te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati te ri me siperfaqe 125 m2.

Ambjentet jane te organizuara ne menyre mjaft funksionale ne: sallon ndenje, dhome kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, dhome studimi, korridor, verande dhe 2 tualete.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobiljet e nevojshme.

Kuzhina eshte teper cilesore me te gjitha pajisjet e nevojshme, se bashku me lavastoviglie.

Ballkoni (65m2) eshte vendi ideal per te pushuar apo per te kaluar moment te bukura gjate veres.

Shtepise i jane bere dhe punime ekstra si: dhomat e gjumit te shtruara me parket, kondicionere, punime gipsi, dritare dopixham te cilat shmangin zhurmat e jashtme, etj.

Pallati mundeson administrim, ashensore dhe siguri 24 h me kamera.

Mundesi parkimi. 

 

Cmimi: 700 euro/muaj i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamneti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 318-9d 650 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhin
Me Qira 1019-40T 600 €

Me nje siperfaqe te brendshme prej 162 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 2+1 modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste
Me Qira 220-10S 650 €

Apartament 2+1 modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te nje palla
Me Qira 618-15L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze ...

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 98&nbs
Me Qira 820-26D 800 €

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ...

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12te
Me Qira 1118-33d 600 €

Apartament papafingo me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12te dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 415-47m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 821-21F 800 €

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne ...