Apartament 3+1 per zyra me qera te Libri Universitar ne Tirane , (TRR-217-28a)

ID TRR-217-28a)
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 146.4 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shume prane me Librin Universitar dhe me zonen e Bllokut.

Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur.

Me nje siperfaqeje prej 146.4 m2 ndahet ne sallon, zone per kuzhinen te vecuar nga salloni, 3 dhoma te tjera, 2 tualete, corridor dhe 2 ballkone.

Ofrohen ne gjendje shume te mire, me sistem ngrohje dhe ftohje qendrore ,  izolim i mire nga zhurmat, dritare dopio xham dhe te pajisura me grila.  

Orientim eshte jug – veri duke ofruar drite natyrale gjate dites ne te gjitha ambientet e saj.

Opsion shume i mire per zyra duke qene se hyrja eshte nga rruga kryesore, pallati eshte prestigjioz dhe ne nje nga zonat me te mira ne Tirane.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 918-1d 700 €

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane.
Ba
Me Qira 817-25K 500 €

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane. Banesa ndodhet ne ...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone sh
Me Qira 914-25j 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te
Me Qira 515-43m 700 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 1118-47d 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 217-46L 500 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 415-60b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje p
Me Qira 916-54L 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri, buze ...