Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1217-35R)

ID TRR-1217-35R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Sipërfaqe m2 215 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga.

Totali i siperfaqes eshte 215 m2 ndersa siperfaqja e tij e brendshme prej 202 m2 eshte e organizuar ne nje ambient te hapur.

Lartesia prej pese metrash lejon mundesine e konvertimit te tij ne dy kate. 

Pjesa ballore eshte e perbere nga vetrate xhami qe mundeson nje reklamim te mire te biznesit.

Dyqani ndodhet ne nje pallat qe ofron siguri dhe administrim te mire.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: lokale, kancelari, qender estetike, salle lojrash etj.

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Tefta Tashko Koco, rrugen Hoxha Tahsim dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga Bulevardi Zhan D`Ark dhe nga zona e Pazarit te Ri.

 

Cmimi 800 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane k
Me Qira 619-26T 900 €

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane ketij ...

Dyqan me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Dyqani ka nje hapesire prej 45 m2 hapesire
Me Qira 1216-15K 740 €

Dyqan me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Dyqani ka nje hapesire prej 45 m2 hapesire te madhe dhe nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-45b 700 €

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka hyrje me ...

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qend
Me Qira 620-24D 830 €

Bar-Restorant  per qira prane qendres se Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje qendre biznesi. Lokali ...

Dyqan me qira prane TVSH-se ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge.
Dy
Me Qira 220-13H 900 €

Dyqan me qira prane TVSH-se ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge. Dyqani ka nje ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.
Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati
Me Qira 118-24R 700 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shu
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...