Zyra me qera prane prane qendres se Tiranes (TRR-415-63b)

ID TRR-415-63b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 114.5 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te saj me akses ne shume rruge te saj.

Zyrat kane siperfaqe prej 114.5 m2 te ndare ne 3 ambjente te ndryshme, 1 ambjent kuzhine e vogel, 1 tualet dhe ballkon. Gjithsesi ju mund ta ndryshoni ate ne varesi te funksioneve tuaja.

Ambjentet jane te gjendje shume te mire dhe te ndricuara ne menyre perfekte si me ndricim natyral ashtu edhe me rrjet elektrik.

Ngrohja dhe ftohja eshte qendrore ne te gjithe siperfaqen e saj.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme nga kryeqyteti i Tiranes te orientuar nga jug-lindja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, fondacion, shoqate, organizata jofitimprurese etj.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, gjenerator, administrim dhe ashensor. Ne kete godine kane zyrat shume firma e kompani te ndryshme shqiptare e te huaja.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 1100 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te r
Me Qira 1119-20L 1000 €

Zyre me qera prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 315-18b 1000 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-17j 1200 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin e ...

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohen ne kati
Me Qira 315-44m 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti prane shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohen ne katin e pare te banimit ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 419-76T 1200 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ka ...

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambje
Me Qira 914-17j 1150 €

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambjente te medhaja ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe k
Me Qira 313-47 1000 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje ...