Zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-515-50b)

ID TRR-515-50b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 950 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 135.3 m2
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambjent per zyre me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri te projektuar vete per zyra.

Zyrat kane siperfaqe te brendshme prej 111.3 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine me vete, 3 dhoma, tualet dhe verande prej 25 m2.

Ambjentet jane te gjendje shume te mire dhe te ndricuara ne menyre perfekte si me ndricim natyral ashtu edhe me rrjet elektrik.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondiconereve qe ndodhen ne cdo dhome.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme nga qendra e Tiranes te orientuar nga jug-lindja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, fondacion, shoqate, organizata jofitimprurese etj.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten. 

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Ne kete godine kane zyrat shume firma e kompani te ndryshme shqiptare e te huaja. 

Ai ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes me akses ne shume rruge te saj.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 950 Euro / muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 1114-22b 1.000 €

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 900 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes.
Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte
Me Qira 514-38a 1000 € €

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit.
Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje
Me Qira 914-11b 1.000 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit. Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.
Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te r
Me Qira 1014-17b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti. Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri pas 2 kullave ...

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati
Me Qira 518-30L 1000 €

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane ...