Zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-517-36d)

ID TRR-517-36d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1960 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 178 m2
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Qender Tirane

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ku operojne te njohura kombetare dhe nderkombetare.

Ka nje siperfaqe totale prej 178 m2 te organizuar ne dy ambiente te ndara me vetrata xhami dhe me tualete te perbashketa.

Zyra eshte e mirembajtur , e rinovuar dhe e shtruar me parket.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner.

Zona eshte e njohur dhe e preferuar.

Ndertesa ju ofron administrim, siguri dhe ashensor te perfshira ne cmim.

 

Cmimi 1960 Euro (pa taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi.
Zy
Me Qira 1118-5L 2000 €

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi. Zyra eshte ofron ...

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 1217-51L 2000 €

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane.
Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyr
Me Qira 213-42j 2000 €

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane. Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyra 2 banjo, depo ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje palla
Me Qira 118-57L 2000 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane zones ...

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume pres
Me Qira 119-9L 2000 €

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume prestigjoze ne ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 922-38Z 2000 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri dhe ...