Zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-719-4L)

ID TRR-719-4L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, 2 tualete, nje dhome depo, korridor dhe 2 ballkone.

Dhomat kane nje organizim te rregullt dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, kompani, institucione, shoqate por mund te perdoret edhe per banim.

Zona eshte zhvilluar kohet e fundit dhe e preferuar si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt.

Pallati ofron kushte shume moderne, 4 ashensor, termoizolim cilesor dhe siperfaqe te perbashketa te gjelberuara etj. 

Pozicionohet prane Zogut te Zi dhe ka akses ne Unazen e Vogel te Tiranes.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane
Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje n
Me Qira 1217-63d 500 €

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje ndertese te re. Ka ...

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje palla
Me Qira 415-22b 500 €

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine
Me Qira 919-31L 350 €

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 3-kateshe shume ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje
Me Qira 1015-60b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-t
Me Qira 1115-55b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ...

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertes
Me Qira 1021-25V 500 €

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.  Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1118-42d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka ...