Zyre me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-315-45b)

ID TRR-315-45b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 92 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhezmi Delli

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri prane rruges kryesore mundesi reklamimi.

Zyra ka siperfaqe prej 92 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente dhe banjo.

Ka ndricim te pershtatur per zyra dhe nje kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen.

Me pare eshte perdorur si call center dhe zyra te ndryshme.

Ambjenti eshte shume I pershtatshem per zyra avokatie, studio grafike, design, noteri, klinika te ndryshme, ekonomist etj.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Ka akses te drejperdrejte ne rrugen Naim Frasheri dhe rrugen e Kavajes.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 350 Euro / muaj ( Tatim i perfshire )

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 per zyra ne rrugen 28- Nentori ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 314-58b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra ne rrugen 28- Nentori ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka
Me Qira 619-50S 450 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-34b 470 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin
Me Qira 317-13d 450 €

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze
Me Qira 718-10L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri
Me Qira 120-3S 250 €

Zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 260 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te
Me Qira 822-54Z 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...