Zyre me qira ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRR-224-9X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 2
Sipërfaqe m2 93.30
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Zallit

Zyre me qira ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.30 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space, dy ambjente zyrash, dy tualete dhe nje ballkon. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicionere qe pozicionohen ne tre ambjentet e zyres. 
Eshte e orientuar nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zyra ndodhet buze rruges kryesore dhe ofron shume mundesi te mira reklamimi duke e bere te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Prane zones mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe biznese prane.
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e TEG-ut, ne zonen e Selites, ne zonen e Komunes se Parisit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 450 euro/muaji 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 622-12U 400 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje
Me Qira 10132j 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, b
Me Qira 516-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1118-21d 400 €

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te v
Me Qira 822-52Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen 5 Maji, pjese e qendres Emerald, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Me Qira 1123-23Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen 5 Maji, pjese e qendres Emerald, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...