Zyre moderne me qera ne rrugen Panorama ne Tirane

ID TRR-1217-42V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 97 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Zyre me qera afer zyrave te Hipotekes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkohore, administrim, ashensor dhe kamera sigurie.

Me siperfaqe prej 97 m2 ndahet ne 3 ambiente zyre, koridor, kuzhine te vecuar ne aneks dhe tualet.

Zyra ofrohet plotesisht e mobiluar, e shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet sistemit chiller, gjithashtu ka te instaluar dhe sistemin e aspirimit.

Ka ndricim natyral pothuajse gjithe dites me orientim nga jugu.

Kjo prone shte shume e pershtshme per biznese ose aktivitete te ndryshme, duke mundesuar nje reklamim sa me te mire.

Ka pozicion shume te favorshem, ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka kases te lehte ne rrugen Panorama, rrugen Asim Vokshi dhe pak minuta nga zona e Zogut te Zi.

Cmimi: 800 Euro/muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek
Me Qira 1220-29V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta te nje pallat
Me Qira 215-49b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne ...

Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te r
Me Qira 920-17D 700 €

Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Ka nje ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 1020-33D 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne
Me Qira 619-38L 900 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi ne qender te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...