Ambient tregtar me qira prane Sheshit Skenderbej ne Tirane

ID TRR-923-23R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 450
Sipërfaqe m2 30
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Ambient tregtar me qira ne rrugen e Durresit prane Sheshit Skenderbej.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te vjeter 2 kateshe.
Hapesira e brendshme ka nje siperfaqe prej 30 m2 te organizuar ne 1 ambient pune dhe 1 tualet.
Ofrohet e pamobiluar ne gjendje shume te mire dhe e shtruar me pllaka.
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. 
Zona qendrore ku dhe pozicionohet ambienti i jep me shume vlere atij dhe biznesit qe do zhvilllohet.

Cmimi: 450 Euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 1221-47N 500 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe ...

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, shume prane rruges kryesore.

Po
Me Qira 1218-33S 400 €

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, shume prane rruges kryesore. Pozicionohet ne katin ...


Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 .Ndahe
Me Qira 1020-46i 500 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 .Ndahet ne nje ambjent te ...

Vile me qira prane rruges Lord Bajron ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe
Me Qira 921-10V 455 €

Vile me qira prane rruges Lord Bajron ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe ndahet ne 2 kate ...

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri,
Me Qira 517-21L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, shume prane me ...

Dyqan per qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te
Me Qira 424-44C 500 €

Dyqan per qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane . Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje ndertese ...

Ambient biznesi dupleks me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin zero te nje palla
Me Qira 922-53G 460 €

Ambient biznesi dupleks me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri ne rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 814-38j 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me ...