Ambjent per zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-514-37a)

ID TRR-514-37a
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 44 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes.

Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe me shume biznese dhe zyra te tjera perreth saj.

Ndodhet ne katin e nente te ketij pallati duke ofruar pervec te tjerash edhe nje pamje shume te bukur nga Tirana dhe gjithashtu edhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Me nje siperfaqe prej 44 m2 ofron dhome/zyre dhe nje paradhome/zyre , tualet dhe kuzhine e vogel.

Zyra eshte ne gjendje shume te mire, gati per perdorim, ka sistem ventilimi, sistem ngrohje dhe kondicionim.

Pallati ofron gjithashtu administrim, kamera sigurie dhe 2 ashensor.


Cmimi 450 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ku
Me Qira 516-31K 420 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ku shume biznese ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.
Ambienti ndodhe
Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te ...

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne
Me Qira 316-1b 350 €

Ambient modern per zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-46j 564 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin ...

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.
Ndodhet ne ka
Me Qira 918-29E 320 €

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte, siper ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...