Apartament 3 + 1 me qera prane sheshit Willson ne Tirane (TRR-315-48b)

ID TRR-315-48b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ymer Kurti

Apartament me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 140 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Ndarja dhe organizimi I dhomave eshte shume I mire dhe I pershtatshem.

Jepet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet.

Ballkoni dhe te gjitha dhomat jane te orientuar nga perendimi. Gjithashtu pjesen me te madhe te dites shtepia eshte e ndricuar me drite dielli.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te vendosur ne cdo dhome.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Pallati pozicionohet prane Liqenit Artificial, sheshit Willson, zones se Bllokut, kompleksit Dinamo dhe shume rruge kryesore te Tiranes.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 115-3b 800 €

Apartament modern me qera prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzist
Me Qira 1214-38r 800 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese ,buze rruge ...

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te n
Me Qira 314-31b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne n
Me Qira 514-24b 600 €

Apartament 3 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 619-52L 660 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te nd
Me Qira 216-22b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VI
Me Qira 513-6 650 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen “Brigada e VIII” ne Tirane. I pozicionuar ne katin e VIII dhe te fundit te ...

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te r
Me Qira 617-23L 600 €

Apartament 3+1 me qera prane Cirkut Kombetar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri qe ofron ...