Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

ID TRR-318-2R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 3
Sipërfaqe m2 137
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne rrugen Sami Frasheri.

Siperfaqja totale prej 137 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje me hapesire te bollshme, 3 dhoma gjumi, 1 dhome gatimi, korridore, 1 ballkon dhe 2 tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje arredim modern.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi qendror Chiller i cili rregullon temperaturen e brendshme ne te gjithe ambientet. 

Dyert dhe dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham qe mundeson izolim teresor ndaj zhurmave te jashtme.

E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te kryeqytetit qe siguron nje administrim te mire te ambienteve te perbashketa, siguri dhe mundesi parkimi me pagesa ekstra ne katet e nendheshme.

Ka akses te shpejte ne rrugen Dora D’Istria, rrugen Marko Bocari, rrugen e Kosovareve etj.

 

Cmimi 1100 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.
Pozicionohet shume p
Me Qira 417-39a 1200 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 714-27j 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je resi
Me Qira 714-12D 1200 €

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ten je residence. Siperfaqja ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa
Me Qira 218-46R 1200 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane.

Ndodhet ne ka
Me Qira 1218-14E 1150 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te
Me Qira 418-47d 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi.
Ndodhet ne katin e trete te nje pall
Me Qira 1218-2d 1000 €

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron ...