Apartament 3+1 me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRR-1222-53Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Kati 11
Sipërfaqe m2 182
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Apartament me qira ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 11te te nje pallati te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 182m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon dhe verande, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridori lidhes dhe nje depo.
Banesa eshte e orientuar nga Lindja-Jugu-Perendimi duke i mundesuar ne kete menyre shtepise ndricim natyral pergjate gjithe dites nga mengjesi deri ne mbremje.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Vetratat jane tri-triplex duke mundesuar termoizolim te baneses.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar me nje sitl modern me cdo gje te re dhe te  pabanuar me pare.
Shtepia ofron nje pamje shume te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron: adminstrim 24h, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona lidhet shpejt me Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut, zonen e Liqenit te Tiranes.

Cmimi  3000 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën