Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit (TRR-315-8m)

ID TRR-315-8m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Dhoma 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjeneral Nikols, aferr rruges se Elbasanit

Apartament me qera ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane.
E lokalizuar prane Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese 5-kateshe, buze rruges kryesore.
Me nje siperfaqe prej 75 m2 ofron :korridor ne hyrje te apartamentit qe te con ne dhome ndenje ,zone ngrenje dhe kuzhine e vecuar,dhome gjumi dhe 2 tualete.
Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Dhomat kane ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim nga jug-perendimi.
Ngrohja/ftohja sigurohet me kondicionere.
Dritaret jane dopioxham dhe te pajisura me grila.
Pallati eshte i mirendertuar dhe  ne ambjentin e brendshem jane kryer punime gipsi cilesore.
Zona eshte mjaft e qete, e zhvilluar dhe e kerkuar nga te huajt.
Ka akses ne rrugen e Elbasanit , rrugen Faik Konica dhe ndodhet prane Liqenit Artificial.
Pallati ofron siguri dhe parkim rreth tij.


Cmimi 300 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 413-61 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te nje pallati ...

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 316-60b 290 €

Apartament me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Banesa pozicionohet ne katin e Vi-te te
Me Qira 513-19 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet n
Me Qira 517-38a 350 €

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo te ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri p
Me Qira 516-29b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri pallatesh perballe ...

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nj
Me Qira 413-35 250 €

Apartament 1+1 me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje vile, me hyrje me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompl
Me Qira 815-2b 250 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1018-43L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...