Apartament modern me qera shume prane kompleksit Tajvan ne Tirane , (TRR-116-16a)

ID TRR-116-16a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 60+80 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, shume prane me kompleksin Tajvan dhe Parkun Rinia.

I pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe me pamje te hapur te zones perreth.

Me nje siperfaqe 140 m2 ku 60 jane te brendshme dhe 80 jane siperfaqe e jashtme verande.

Hapesirat e brendshme jane me nje stil unik dhe teper modern duke ofruar open space, sallon, dhome gjumi e ndare nepermjet shkalleve, tualet, kuzhinen  bashke me sallonin dhe me dalje ne verande.

Ofron plot drite natyrale kjo behet e mundur nga 3 fasada xhami qe ka apartamenti dhe nga orientimi jug perendim veri.

Ofrohet komplet i mobiluar me mobilje cilesore, ngrohje ftohje me chiller fankoil Daikin me uji.

E gjithe pjesa e brendshme eshte e shtruar me parket.

Veranda ka kende relakuese dhe nje pamje te bukur te Tiranes, si dhe lule dhe peme te ndryshme.

Pallati ofron gjithashtu administrim , roje, ashensor.

 

Cmimi 800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane.
Me Qira 419-32S 750 €

Ofrohen 6 garsoniere moderne me qera prane rruges se Barrikadave ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Ndodhen nga ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndah
Me Qira 216-57b 700 €

Apartament me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 94 m2 ambienti ndahet ne sallon, vend ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 419-21T 850 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ...

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok.
Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat
Me Qira 314-36a 900 € €

Apartament me qera tek Libri Universitar ne Bllok. Ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri, ne nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 916-40K 900 €

Apartament modern 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim te nje nga ...

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 119-30L 700 €

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...