Apartament papafingo 3+1 me qera ne nje nga rezidencat me te reja dhe moderne ne Lunder, Tirane

ID TRR-719-35a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Secret Garden Residence

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenca eshte e perbere nga vila dhe apartamente.

Apartamenti ne fjale eshte rreth 200 m2 i pozicionuar  ne katin e trete te nje  prej  ndertesave te kompleksit.

Ofron sallon te madh bashkangjitur me kuzhinen , totalisht te mobiluar, te pajisur me oxhak.

3 dhoma gjumi ku 2 prej tyre jane te pajisura me dhome garderobe, 2 tualete dhe njeparabanjo per lavanderine, 4 ballkone me pamje te bukur perpara.

E shtruar e gjitha me parket cilesor druri, ngrohja dhe ftohja me sistem qendror, cdo mobilje ne shtepi eshte cilesore dhe e perzgjedhur me kujdes.

Rezidenca ofron administrim te mire dhe siguri.

Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

 

Cmimi 1600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit
Me Qira 516-48K 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 3 ...

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 1218-30L 1500 €

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 1015-56K 1500 €

Apartament luksoz  me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit.
Pozicionohet ne
Me Qira 1116-42a 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes, ngjitur me Unazen e vogel te qytetit. Pozicionohet ne katin e 10 te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 717-53L 1500 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 1020-49D 1500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...