Dupleks me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-1117-48L)

ID TRR-1117-48L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liman Kaba

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Dupleksi ka siperfaqe totale prej 300m2 te organizuar ne dy kate si me poshte:

Ne katin e pare kemi sallonin se bashku me oxhak funksional, ambient ngrenie, kuzhine te vecuar, holl, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ndahet ne 3 dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale me tualet brenda, koridor , tualet tjeter dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka nje mobilim modern dhe pothuajse te ri.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionerit te pajisur ne sallon.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te qete, te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ketu do gjeni siguri maksimale, kamera dhe roje 24-ore dhe hapesira te gjelberuara.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri prane Liqenit Artificial dhe pak minuta nga zona e Bllokut.

Ofrohen dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

Cmimi: 1100 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallat
Me Qira 618-22d 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-
Me Qira 713-41 1000 €

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ...

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1114-9b 1200 €

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.
Pozicionohet shume p
Me Qira 417-39a 1200 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 719-25T 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofr
Me Qira 418-66d 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe ...

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te
Me Qira 418-47d 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Mustafa Xhabradini. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 919-40T 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinako ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...