Dyqan me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-419-77T)

ID TRR-419-77T
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Sipërfaqe m2 116 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e -1 te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 116 m2 te organizuar ne: ambient te hapur dhe tualet.

Pjesa ballore e ambientit eshte e rrethuar nga nje vetrade xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi per bizneset.

Zona ku ndodhet dyqani eshte shume e populluar dhe e preferuar nga vendasit por dhe nga te huajt.

Dyqani eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme si: farmaci, zyre, dyqan rrobash etj.

Zona eshte shume e sigurt dhe e mbikqyrur nga roje dhe kamera 24 ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, stadiumin Qemal Stafa dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 900 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje p
Me Qira 216-31d 1000 €

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje pallat te ri dhe ...

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 414-31j 1000 €

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri ...

Dyqan per qera prane rruges Bashkia ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks
Me Qira 815-31b 1000 €

Dyqan per qera prane rruges Bashkia ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Dyqan me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buz
Me Qira 719-29T 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-55b 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me pamje nga ...

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzist
Me Qira 419-43S 800 €

Dyqan me qera tek sheshi i Pazarit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne ...

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 720-13V 1000 €

Dyqan  me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...