Hotel-restorant per qira prane shkolles Harry Fultz ne Tirane

ID TRR-423-21X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 7500
Sipërfaqe m2 241 m2
Tualete 8
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Hotel-Restorant  per qera ne rrugen Jordan Misja prane kompleksit Panorama .


Ndertesa perbehet nga 3 kate me nje siperfaqe totale ndertimi 241m2.
Kati I pare eshte ne funksion te bar restorant dhe zones se recepsionit.
Kati I dyte dhe I trete eshte ne funksion te hotelit ku ka ne perdorim 7 dhoma gjithsej, secila me tualet brenda. Nje nder dhomat e hotelit eshte suite e madhe me jakuzzi brenda.  
Pjese e hotelit eshte dhe nje dhome lavanderi ne katin e trete.
I gjithe objekti ofrohet I mobiluar me nje stil modern dhe cilesor dhe ne gjendje pune me klientele dhe staf tashme te siguruar.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje sistem qendror I vendosur ne cdo ambjet te nderteses.
Ndodhet buze rruges kryesore me mundesi shume te mira reklamimi, ne nje zone te banuar dhe me shume levizje. 
Ka akses shume te lehte tek Unaza e Tiranes, shkolla Harry Fultz, kompletksit Panorama, Stacionit te Trenit dhe Bulevardit te Ri.

Cmimi: 6500 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën