Zyra me qera prane prane qendres se Tiranes (TRR-215-49b)

ID TRR-215-49b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes ne Tirane

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Ne kete godine kane zyrat shume firma e kompani te ndryshme shqiptare e te huaja.

Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes me akses ne shume rruge te saj.

Zyrat kane siperfaqe prej 75 m2 te ndare ne 3 ambjente te ndryshme, 1 ambjent kuzhine dhe nje tualet.

Ambjentet jane te gjendje shume te mire dhe te ndricuara ne menyre perfekte si me ndricim natyral ashtu edhe me rrjet elektrik.

Ngrohja dhe ftohja eshte qendrore ne te gjithe siperfaqen e saj.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme nga kryeqyteti I Tiranes dhe te rruges se Kavajes.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, fondacion, shoqate, organizata jofitimprurese etj.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 700 Euro / muaj 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 621-25V 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati
Me Qira 621-30V 600 €

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati te ri i cili ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te
Me Qira 222-11S 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane, ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 215-18b 650 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...