Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1119-7L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 6000
Kati 0
Sipërfaqe m2 366.91
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit
Planimetria Shkarko

Zyre me qera prane hyrjes se Parkut te Madh ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.
Ofron siperfaqe totale prej 366.91 m2 te organizuar ne nje ambient open space.
E gjithe zyra eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe pamje te zones perreth.
Zyra ofrohet e perfunduar me te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te nevojshme.
Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, organizata te ndryshme, zyre avokatie, bar-kafe dhe dyqane te ndryshme.
Ne zonen perreth ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.
Pallati eshte i ri ofron kushte moderne, recepsion ne hyrje, administrim dhe siguri 24-ore me kamera.
Ka akses te direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe rruge te tjera lidhese.
Ofrohen 2 vende parkimi ne katin -1 te pallatit.
Cmimi: 6000 Euro/muaj. 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën